Блог компанії

Всім нам відомо, що спорт – це еліксир молодості, зарядний пристрій для мізків та організм в цілому, а також, на додачу до всього вище переліченого ще й чудовий психолог. Варто пам’ятати, що регулярні фізичні навантаження підвищують працездатність, покращують здоров’я, наділяють бадьорістю та енергійністю кожного, хто знаходить час для спорту.

Займатися спортом – це не означає фанатично відвідувати спортивні секції, регулярно брати участь у змаганнях та обтяжувати свій організм великими фізичними навантаженнями.

Для того, щоб підтримувати своє тіло в тонусі, повністю вистачить відвідування секцій: танців, плавання, катання на велосипеді, пробіжок на свіжому повітрі, ранкової зарядки та багато інших…

А зараз наведемо кілька причин, чому SEO-спеціалістам також потрібен спорт:

Незважаючи на те, що SEO-шники – це ніби доблесні лицарі, які безупинно борються з алгоритмами пошукових систем і, наче пророки, поширюють якісний контент на теренах інтернету, їм не слід забувати про те, що вони ще до того всього є людьми, а людям постійно необхідно укріплювати свій організм, приводити його в тонус. Зазвичай у кадрів нашої сфери – сидяча робота. Це погано позначається на вазі нашого тіла, тому можна непомітно стати власником кількох зайвих кілограмчиків, отримати проблеми з осанкою та хребтом, думаю, що нікому не буде приємно відчувати біль у попереку при шнуруванні кросівок. Навіть при невеликих, але регулярних фізичних навантаженнях відбувається значне підвищення ефективності функціонування головного мозку, яке так необхідне при нашій професії. Адже, ми ніби генератори з видачі креативних ідей та нових методів просування сайтів в ТОП-позиції. Ми працюємо навіть лежачи у ліжку перед сном, плануючи та обдумуючи, як вже скоро Ваш сайт підкорить всі можливі рейтинги. І щоб наші мізки не «буксували», коли ми будемо сидіти перед моніторами, потрібно вписати в наш насичений графік хоча б мінімальні заняття спортом. Оскільки в нашій сфері працює чимало дівчат, радимо їм звернути особливу увагу на цей пункт. Адже, спорт – омолоджує! Доведено, що при заняттях спортом організм отримує більше кисню, якого так не вистачає нашій шкірі при малорухливому способі життя. Адже, чим більше кисню потрапляє в легені, тим активнішим стає кровообіг. В свою чергу, приплив свіжої крові покращує стан шкіри і сповільнює процес утворення зморшок. Боротьба зі стресами. Будь-яка робота – це завжди, в певній мірі, стрес, стрес від зовнішніх чинників або внутрішніх факторів. І, як Ви вже здогадалися, чудо-люди SEO-шники, на жаль, також піддаються стресам на своїй роботі. А найдієвішим заспокійливим для них стане не келих пива після напруженого робочого дня, а наприклад заплив у басейні. Отже, фізичні вправи стануть джерелом натхнення та додатковим стимулом до підкорення вершин інтернет-маркетингу для творчих особистостей, якими є люди нашої сфери. Регулярні заняття спортом подарують фізичну форму, гарний настрій та здоровий сон, тому – постійно працюйте над собою, самовдосконалюйтесь, будьте енергійними.

А ще наші друзі, Quality Assurance Group, піклуються про ІТ-спеціалістів і організовують для них чудові спортивні заходи, що спрямовані на підтримку організму в тонусі, та забезпечення якісного робочого процесу.

І пам’ятайте: в здоровому тілі – здоровий дух!